در سایه رشد همواره پایدار و بازار باثبات اجاره، سرمایه‌گذاری در املاک مرکزی لندن بی‌تردید کاری هیجان‌انگیز و سودآور است و سرمایه‌گذاران را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند.

سرمایه‌گذاری در لندن نه تنها بازده بسیار بالایی دارد، بلکه امنیت سرمایه را نیز تضمین می‌کند.

price growth

ما در MyLondonHome متخصص کمک به خانواده‌ها از سراسر خاورمیانه هستیم تا با سرمایه‌گذاری در املاک مرکزی لندن از کسب و کار و دارایی شخصی خود محافظت کنند. ما به آن‌ها کمک می‌کنیم تا آپارتمان‌های مناسبی در مناطق مناسب انتخاب کنند و سپس به منظور تداوم رشد سرمایه آن‌ها، حفاظت از سرمایه‌گذاری‌شان را تضمین می‌کنیم.

لندن همچنان یکی از مقصدهای برتر در جذب سرمایه‌گذاری است و سیستم سیاسی باثبات، سیستم حقوقی و انتظامی شفاف و پایدار، سیستم بانکداری منسجم، ایمن و معتبر در سطح جهان و نیز فضای قانونی اجاره و مالکیت املاک آن موجب ترغیب و حفاظت از سرمایه‌گذاران می‌شود.

بسیاری از خانواده‌های خارجی در وهله نخست لندن را به عنوان شهر بین‌المللی برای سرمایه‌گذاری و سپس تحصیل فرزندان خود انتخاب می‌کنند؛ نه تنها دانشگاه‌های لندن در سطح جهانی هستند، آمار جرایم به‌خصوص جرایم نژادپرستانه نیز همواره در این شهر پایین است. لندن شهر جهان‌وطنی فوق‌العاده‌ای است که بیش از 300 ملیت مختلف در 8.4 میلیون ساکن آن نمود می‌یابند.

تخصص ما در MyLondonHome Premier کمک به شماست تا از طریق ارتباطاتی در سراسر حوزه‌های حرفه‌ای مورد نیاز، این گام را بردارید.


 Steven-HerdSteven A. Herd 

MyLondonHome Premier

After extensive decades of estate agency experience in London culminated in launching MyLondonHome, Steven is equipped with the knowledge to bring together a hand-picked team to provide the high level of quality advice, market strength and service he is renowned for. Steven considers himself fortunate to be in a business that provides so much personal fulfilment now as it did 20 years ago, selling and letting Prime and Super Prime property.

button-contactUs

Free Instant Online Valuations:

Find out how much your property is worth now!

Instant Valuation